• Türkçe
  • English

Başkan'ın Mesajı

BAŞKAN'IN MESAJI.

Rahmetli Ağabeyim Ağa Ceylan’ın Güneydoğu’da başlattığı inşaat işlerini, yatırımlarımızı ve girişimlerimizi güncellemek suretiyle zaman içerisinde geliştirdik ve sadece Güneydoğu’da değil, ülkemizin birçok bölgesinde üstlendiğimiz yeni projeleri başarıyla tamamlayarak güvenilir ve aranan bir şirket konumuna geldik.

İnşaata ilaveten turizm sektöründe de, Türkiye’nin serbest piyasa ekonomisine geçmesi ve sektörde yaşanan gelişmeler neticesinde kuruluşlarımız,  gerek hizmet kalitesi, gerek müşteri memnuniyeti ve gerekse teknolojideki gelişmeleri kullanarak ülkemiz turizmine öncülük etmiş, yeni markalar yaratarak Türk Turizmine ve ekonomimize değerler katmış bulunmaktadır.

İnşaat sektöründe bugüne kadar, yurtiçinde ve yurtdışında çok büyük projeler üstlenerek başarıyla bitirmiş bulunmaktayız. Edindiğimiz iş tecrübesi ve sağlam altyapımız sayesinde Türkiye’de ve yurtdışında, bundan sonra da çok önemli altyapı ve diğer prestijli projelere imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Rekabetin acımasız olduğu dönemlerde dahi kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden sabırla ve azimle standartlarımızı koruyarak koyduğumuz hedeflere varmak için, canla başla çalışarak bugünlere geldik ve çalışmaya devam ediyoruz.

Bugünden sonra sorumluluğumuz daha fazla ve daha büyük. Bizler, yalnız kendimiz ve sevdiklerimiz için değil, işverenlerimizi, çalışanlarımızı ve onların ailelerini, bize güvenen binlerce insanı düşünerek daha özverili ve saygılı olmak zorundayız.

Birbirimize inanarak, omuz omuza vererek bugüne kadar nasıl başarılara imza attıksa, bundan sonra da daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.

Zülküf CEYLAN

Yönetim Kurulu Başkanı

BİZE ULAŞIN

   +90 312 459 99 99
info@ceylanholding.com.tr
Uğur Mumcu Cad. No: 28 G.O.P.
Çankaya, Ankara
Teşekkürler... Mesajınız bize iletildi...
Teşekkürler... Mesajınız bize iletildi...